Co będziesz robić?

Jako rekruter wykonujesz następujące zadania:
• Odpowiadasz za cały proces rekrutacji i selekcji naszych międzynarodowych kandydatów;
• Aktywnie poszukujesz kandydatów wszystkimi dostępnymi  kanałami;
• Jesteś proaktywny i wykazujesz inicjatywę w opracowywaniu skutecznych kampanii rekrutacyjnych. Korzystasz również z mediów społecznościowych;
• Prowadzisz rozmowy kwalifikacyjne i rekrutacyjne;
• Zapewniasz dobry transfer odpowiednich kandydatów do naszych koordynatorów;
• Wykonujesz powiązane zadania administracyjne;

Co Ci oferujemy?

✓ Umowę opartą na podstawie CAO
✓ Dobre wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska i zależne od Twoich umiejętności i Twojego doświadczenia
✓ Firmowy telefon komórkowy i firmowy laptop
✓ Pracę z intencją na dłużej
✓ Pracę w przyjaznej atmosferze

Czego od Ciebie oczekujemy?

✓ Masz doskonałe umiejętności interpersonalne;
✓ Dobrze znasz język niderlandzki, polski i angielski (w mowie i piśmie) – warunek konieczny
✓ Masz minimum rok doświadczenia jako rekruter najlepiej w branży technicznej;
✓ Jesteś ekspertem w nawiązywaniu kontaktów, zarówno personalnie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych;
✓ Jesteś osobą energiczną, wesołą, odpowiedzialną, proaktywną, lubiącą wyzwania;
✓ Jesteś dostępny do pracy stacjonarnej w Staphorst
✓ Jesteś dostępny w wymiarze  20-24 godzin tygodniowo

O naszym kliencie

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy WARX Personeelsdiensten istnieje na rynku od 2012r. Z każdym kolejnym rokiem pozyskujemy nowych klientów i stopniowo powiększamy nasze horyzonty. Zatrudniamy głównie spawaczy MIG/MAG/TIG, monterów konstrukcji, operatorów maszyn CNC, ale również pracowników produkcji, magazynów czy pracowników w przemyśle drzewnym. Posiadamy także oferty pracy w branżach transportowych, budowlanych, produkcyjnych. Agencja pracy Warx uważa, że ​​ważne jest odpowiednie dopasowanie pracownika do klienta.

Zamknij okienko

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
      Max 2 MB
      w formacie PDF lub Word
    Otwarta aplikacja

    Twój proces rekrutacyjny

    1
    Aplikujesz

    Wypełniasz formularz rejestracyjny w Warx lub reagujesz na konkretną ofertę.

    2
    Kontaktujemy się z Tobą

    W ciągu dwóch dni roboczych skontaktujemy się z Tobą. Wspólnie ustalimy czego szukasz i dobierzemy ofertę pracy pasującą do Twoich kwalifikacji i spełniającą Twoje oczekiwania.

    3
    Informujemy Cię na bieżąco

    Wysyłamy Ci nowe, atrakcyjne dla Ciebie oferty pracy oraz informujemy o przebiegu rekrutacji.

    4
    Znajdujesz pracę

    Możesz się cieszyć swoją nową pracą w WARX!

    Kontakt

    Jak mogę Tobie jeszcze pomóc?

    Justyna Nowicka

    Chętnie odpowiem na pytania!