Czym jest Warx Personeel?

Warx to młoda, ekspercka agencja pośrednictwa pracy w Holandii. Mieści się w Staphorst. Od 2012 roku zarudnia zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, oddelegowując ich do firm w regionie jak i poza nim. Główny cel: Właściwy pracownik na właściwym miejscu.

Nasze zadania

Rekrutowanie, delegowanie, rozliczanie

Warx Personeel. Ta nazwa mówi wiele. Pomagamy ludziom znaleźć nową, lepszą pracę. Firmom z kolei pomagamy znaleźć nowego, odpowiedniego kandydata. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy poszukującym pracy a poszukującym pracownika.

Możesz pracować dla nas jako pracownik tymczasowy zostając oddelegowany do firmy. Musisz tylko podjąć z nami kontakt, aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Po wyselekcjonowaniu Ciebie, jako odpowiedniego kandydata Twój profil zostaje przedstawiony firmie. Jeśli firma stwierdzi, że to właśnie Ciebie szuka, możemy pogratulować Ci nowej pracy.

Chcesz wiedzieć więcej? Śmiało możesz się skontaktować z jednym z naszych pracowników, który odpowie na Twoje pytania w języku polskim, angielskim oraz holenderskim.

Skontaktuj się

Nasz Team

Wszystko w Warx kręci się wokół pracownika i pracodawcy, to oni stoją w centrum naszych działań. Ale… żeby wszystko działało sprawnie, niezbędny jest entuzjastyczny zespół profesjonalistów, stojący za kulisami.

Pracujemy w małym zespole. Jest to zamierzone i świadome działanie. W ten sposób skracamy do minimum drogę przepływu informacji, działamy szybciej i konkretniej. Na pierwszym miejscu jest zaangażowanie. Jesteśmy teamem który bardzo dobrze działa razem gwarantując zadowolenie naszych pracowników oraz klientów!

Coriena de Weert

Financiële administratie

Jarno Schra

Directeur

Joukje Poelman

Recruiter

Justyna Nowicka

Internationaal Recruiter

Kacper Repeć

Facilitair medewerker

Katarzyna Rzepecka

Internationaal recruiter

Marcin Grąs

Coördinator

Marta Zyskowska

Coördinator

Melanie Rauwerdink

Salaris- en personeelsadministratie

Siebren Visscher

Accountmanager