Oferty pracy

Szukasz nowej, atrakcyjnej pracy? Poniżej możesz zobaczyć nasze aktualne oferty. Przejrzyj wszystkie scrollując, lub użyj filtrów aby dokonać szczegółowego wyboru.

Zawód

Prowincja

Grupa funkcyjna

Funkcja

Miejsce

Dodaj więcej danych

Wynagrodzenie

14

20

Doświadczenie zawodowe

Zatrudnienie

Twoja nowa praca przez Warx

Każdego dnia wielu pracowników pracuje za pośrednictwem Warx. Jeśli szukasz nowej pracy zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Mamy wakaty w różnych dziedzinach. W tym pracę w budownictwie, w logistyce, na produkcji czy w działach technicznych. Ponadto co jakiś czas pojawiają oferty pracy w innych dziedzinach, takich jak usługi i administracja.
Szukasz pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin? Szukasz wolnych miejsc pracy w prowincji Drenthe lub Overijssel lub w określonym promieniu wokół Twojego miejsca zamieszkania? A może chcesz wybrać tylko konkretne wakaty, które wymagają określonego poziomu wykształcenia lub doświadczenia zawodowego? Za pomocą naszych przydatnych filtrów możesz wybrać to, na czie najbardziej zależy.
Zarejestruj się już dziś i daj nam znać, jakie są Twoje mocne strony. Skontaktujemy się z Tobą. Jeśli chciałbyś uzyskać od nas jeszcze więcej informacji, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami pierwszy.

Kontakt

Masz wątpliwości?

Justyna Nowicka

Zadzwoń, wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku.