fbpx

Dlaczego Warx?

Każdego dnia wielu pracowników pracuje za pośrednictwem Warx. Jeśli szukasz nowej pracy zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Mamy wakaty w różnych dziedzinach. Największą ofertę posiadamy w działach technicznych i metalurgii, lecz pojawiają się też wakaty w  logistyce, na produkcji czy przy sprzątaniu.
Szukasz pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin? W prowincji Drenthe lub Overijssel lub w określonym promieniu wokół Twojego miejsca zamieszkania? A może chcesz wybrać tylko konkretne wakaty w Twoim zawodzie? Za pomocą naszych przydatnych filtrów możesz wybrać to, na czym Tobie najbardziej zależy.
Zarejestruj się już dziś i daj nam znać, jakie są Twoje mocne strony. Skontaktujemy się z Tobą. Jeśli chciałbyś uzyskać od nas jeszcze więcej informacji, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami pierwszy.

 

Zobacz aktualne oferty

Rekrutacja & selekcja

Nasz dział rekrutacji cały czas poszukuje nowych kandydatów różnymi kanałami. Lecz to Ty musisz podjąć pierwszy krok, aby się do nas zgłosić.

Zarejestruj się!

Administracja

Nasza administracja pracuje na najwyższym poziomie, aby zapewnić Tobie odpowiednią jakość świadczonych usług. Dzięki temu możesz mieć pewność iż Twoje sprawy są zawsze dopięte na ostatni guzik, a wypłata na czas.

Kontakt

Mieszkanie i transport

Dla pracowników tymczasowych, którzy przyjeżdżają do pracy zza granicy, oferujemy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych. Posiadamy również flotę aut służbowych oraz rowery, którymi każdego dnia dojeżdżasz do pracy.

Wsparcie koordynatorów

Każdego dnia możesz liczyć na naszych pomocnych koordynatorów, którzy oferują wsparcie w bieżących sprawach związanych z Twoim zatrudnieniem w Warx.

Nasi koordynatorzy regularnie pojawiają się na firmach, aby porozmawiać zarówo z Tobą jak i z klientem o tym, czy obie strony są zadowolone ze współpracy.

Jako osoby reprezentujące biuro Warx, są dla Ciebie pierwszą linią kontaktu.

Jakość naszym priorytetem

Pracując z certyfikacją, zobowiązujemy się do przestrzegania standardów jakości i niezawodności. Dzięki temu otrzymujemy od Ciebie pełne zaufanie.

Warx posiada znak jakości NEN i jest zarejestrowany w rejestrze Fundacji Norm Pracy – Stichting Normering Arbeid (SNA). Gwarantuje to spełnienie przez naszą administrację kadrowo-płacową wszystkich zobowiązań prawnych.

Uzyskaliśmy również certyfikat Stichting Normering Flexwonen (SNF), ponieważ spełniamy normę mieszkaniową dla pracowników tymczasowych korzystających z zakwaterowania agencyjnego.